«ДАЛЛАС»

У смс.СоотвиноФОТОГАЛЕРЕЯ

   

   

   

   

   

   

ОПИС БАЗИ ВІДПОЧИНКУ

Гостинно запрошуємо всіх гостей в базу відпочинку «DALLAS»! Пропонуємо Вам відпочинок у триповерховому дерев'яному котеджі. Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами.

Насамперед Солотвино асоціюється з оздоровчим відпочинком для всієї сім'ї, оскільки великі солоні озера та лікувальні грязі діють на організм людини дуже корисно і допомагають лікувати цілий ряд недугів та загартуватися на весь рік ...

ПРОЖИВАННЯ

Пропонуємо Вам відпочинок у триповерховому дерев'яних котеджах, в яких є 32 номери "люкс".

Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами.

Насамперед Солотвино асоціюється з оздоровчим відпочинком для всієї сім'ї.

Великі солоні озера та лікувальні грязі діють на організм людини дуже корисно і допомагають лікувати цілий ряд недугів та загартуватися на весь рік.

НАШІ НОМЕРИ

32 номерів "люкс" (2+1), в яких для Вашого комфорту є:

— Санвузол

— Телевізор

— Холодильник

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Смачна домашня кухня.

— Бар на палубі

ПОСЛУГИ

— Мангали

— три басейни 

— Альтанки

— Стоянка

— Басейн з підігрівом

НАШІ КОНТАКТИ

Закарпатська область,

Тячівський район,

смт. Солотвино

 067-60-06-526 - Аня

 067-91-55-855 - Іван

ЯК ДОЇХАТИ?

Громадським транспортом: Потягом Ужгородського напрямку до станції Свалява, далі на таксі.або домовитись про зустрiч з господарями садиби

Автомобілем: Трасою Київ-Львів-Чоп (M-06), повернути за вказівником смт. Поляна, доїхати до села Голубине. У селі повернути за вказівником на Сваляву, можна попередньо домовитись про зустріч з господарями.

ПРИМІТКИ ВІД НАШОГО ПОРТАЛУ
Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі "СВІТ КАРПАТ". Наш  сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!


Категорія: Тячiвський район
Переглядів: 1993 | Рейтинг: 3.8/4
07.09.2016, 13:53

Комментарии Всего комментариев: 0

avatar