Сколівський районУ селі КозьоваУ селі РиківУ селі Плав'яУ селі МитаУ селі ТисовецьУ селищі СлавськеПри в'їзді у СлавськеУ селищі СлавськеУ селищі СлавськеУ селищі Славське,У місті Сколе, У селі ОрявчикУ центрі м.СколеУ селі ОрявчикУ селищі СлавськеУ с.Верхнє СиньовиднеУ центрі смт.СлавськеУ селищі Славське

Відпочинок у Плав'є та Орявчик від Світ Карпат

Влаштувати собі цікавий відпочинок у Соколівському районі можна будь якої пори року. Якщо ви шанувальник літнього відпочинку та «зеленого туризму», то вам прийдуться до смаку облаштовані сучасні пішохідні маршрути. В районі є чимало санаторіїв, пансіонатів, та баз відпочинку. Для прихильників зимових видів спорту, на території району є два великі гірськолижні центри: Тисовець та Захара Беркут, та ще декілька маленьких туристичних та спортивних баз у с. Славське.

Житло у Сколе, Плав'є: оренда будинку у Тисовці та зняти котедж у Славську за низькими цінами

З метою розвитку туристичного потенціалу Сколівського району, та відновлення національних традицій і збереження Карпатських лісів,  реалізовано унікальний екологічний проект «Золота залізниця». Це ініціатива з відновлення вузькоколійної залізниці в районі.


Всього матеріалів в каталозі: 19
Показано матеріалів: 1-19
Сторінки: