База відпочинку «ЛЬВІВСЬКА»

Від 100 грн

НЕ ПРАЦЮЄ

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку «ЛЬВІВСЬКА» розташована у курортній зоні селища Солотвино, неподалік від Алергологічної лікарні. Зручний під’їзд

ОПИС

База розрахована на 100 місць. На території — двоповерховий будинок на 45 номерів, кафе-бар, альтанки, мангал.

Опалення: відсутнє.Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.
Заборонено привозити домашніх тварин.

Нашi Номери:
Економ (2-, 3-, 4-місні) — двоспальне або односпальні ліжка. Санвузол (душ, туалет, умивальник) — спільний на 3 номери. На поверсі є холодильник.
Стандарт (2-, 3-місні) — двоспальне або односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник). Один номер є двокімнатним з додатковим місцем (розкладний диван).
ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— У кафе-барі.

— Можна самостійно готувати їжу на кухні.

— До найближчого магазину — 100 м, поруч є кафе.

 СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі.

— Прибирання кімнат — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 2 дні.

— Транспортні послуги.

Лікування та оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).
Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

Від 100 грн.
Знижки — за домовленістю.
Увага! База працює в теплу пору року.

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Вхід на пляж біля солоного озера.

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. Йти у напрямку бази відпочинку “Ruslana”, повернути за нею праворуч, пройти приблизно 50 м, база відпочинку розташована ліворуч від дороги.

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера. Доїхавши до роздоріжжя, повернути праворуч та їхати у напрямку бази відпочинку “Ruslana”, і повернути за нею праворуч, проїхати приблизно 50 м, база відпочинку розташована ліворуч від дороги.

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×