Чани в Солотвино

Від

Закарпатська область
смт. Солотвино
вул. Ю. Гагаріна, 98

+38 (068) 000-06-16
+38 (098) 577-90-33

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Чани в Солотвино — це фіто чани джакузі з мінеральною солоною водою розташовані в Солотвино, лікувальні чани в солотвино можна замовити по телефону 068-000-06-16. Знижки на тривале відвідування. 

ОПИС

Фіто Чани Джакузі  знаходяться у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні. Зручний підїзд асвальтована дорога

Користь відвідування Чанів

  • Купання в наших чанах з соленою водою надає енергії організму на тривалий час та зміцнює імунітет.
  • Купання в чані потрібно чергувати із зануренням у холодну воду в наших басейнах ,що знаходяться поруч. Перепад температур позитивно діє на організм людини і омолоджує шкіру. 
  • Завдяки купанні в фіто чані ви забудете про стреси, позбудетеся від втоми, депресії,безсоння.
  • Купання в чані поліпшує діяльність опорно-рухового апарату, серцево судинної системи, повертає пружність і еластичні шкіри.

Також надаємо проживання База відпочинку Лумініца

 Оздоровлення в Солотвино

— Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

— Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

— Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).
Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

ЦІНИ 

Для проживаючих у нас та відвідувачів басейнів чани входять у Вартість. Індивідуальне замовлення чану по домовленості

НАШІ КОНТАКТИ

Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Ю. Гагаріна, 98

+38 (068) 000-06-16
+38 (098) 577-90-33

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: До Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. 

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, на початку селища повернути за вказівником і їхати по дорозі вгору приблизно 300 м. Або тисни навігатор тут

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Чани в Солотвино”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

×