“Червона рута”

Від 300 грн

Закарпатская область,

с. Солотвино,

ул. Гагарина, 50

+38 (096) 060-46-86 Руслана

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку «Червона Рута» розташована на березі озера в Солотвино. Зручний підїзд асфальтована дорога. Чудово підійде для сімейного відпочинку

ОПИС

База відпочинку являє собою двоповерховий дерев’яний будинок на 7 номерів

— 5 номерів люкс (двокімнатні)
— 2 номери напівлюкс (двокімнатні та однокімнатні).
З них
— 2 номери – 3-х місних.
— 3 номери – 2-х місцевих.
— 2 номери – 2 напівлюкс двомісних.
У люксах: двоспальне ліжкота додаткові односпальні ліжка, тумбочки, шафа,телевізор, холодильник. Санвузол: умивальник, туалет.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— За попередньою домовленістю

— Можна самостійно готувати їжу

— Харчування по меню

 БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Зміна постільної білизни – 1/3 дня,

— Користування лежаками, мангалом.

ПЛАТНИЙ СРВІС

— Соляна кімната – 45 грн / год, діти – 20 грн / год.

— Чан – 600 грн / год / 8 осіб

— Послуги таксі за окрему плату.

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

Двомісний півлюкс — 600 грн

Двомісний люкс — 800 грн

Тримісний люкс —  1200 грн ь

ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

— Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

— Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

— Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

НАША СОЛЯНА КІМНАТА

На території комплексу розміщені унікальна оздоровча Галокамера так звана соляна кімната.

У стародавні часи, ще коли медична індустрія і поняття лікування ще були в стані зародка, людська раса шукала порятунок від захворювань у матінки природи. Безліч не медикаментозних методів лікування людей, які ефективно в наш час застосовуються, народилися з далекої давнини. Таке лікуванням і є галотерапія (соляні печери – природне лікування дихальних шляхів).

Галотерапія сприяє оздоровленню людей з порушеннями функції патології шкіри, дихальної системи, серцевої системи, сезонної депресії, профілактиці гострих респіраторних захворювань, для релаксації психологічного та емоційного стану.

Раніше для галотерапії використовували тільки природні соляні шахти і печери. Цілющий вплив на здоров’я людини полягає в насиченості навколишнього повітряного простору сухим аерозолем, який виділяється сіллю, що надає позитивний ефект на безліч систем організму.

Галокамера (соляна кімната) має унікальну дію . “Галокамера” – спеціалізоване приміщення, умови якого близькі до відомих Солотвинських природних соляних печер. У будівництві галокамер застосовується натуральна морська сіль, багатша за вмістом мікроелементів, ніж кам’яна сіль. Нова технологія виготовлення соляних блоків з морської солі дозволяє інтенсивно насичувати повітря камери частинками солі природнім способом – без застосування аерозолів.

Висока концентрація солі поєднується з особливим якісним складом сольових блоків, що містять іони калію, магнію та ряд інших мікроелементів у поєднанні з низькою вологістю, які мають протизапальний, імуномодулюючий, бронхолітичний, релаксуючий вплив. Зручність штучної соляної печери полягає в тому, що мікроклімат в такому приміщенні можна легко регулювати, імітуючи поєднання різних концентрацій розчинених солей в повітрі.

При використанні такого методу у створенні мікроклімату приміщення можливо досягати більш відчутного результату на організм людини і підібрати індивідуальні системи лікування. Зазвичай рекомендують курс від 10 -ти до 25 -ти процедур, тривалістю 30 хв. , відповідаючи віковій категорії та діагнозам. Терапія в соляній печері проходить в релаксуючому стані, часто супроводжуючись легкою музикою, для націлювання організму на глибоке, рівномірне дихання.

Також оздоровлення в соляній печері відмінно поєднується з відпочинком в термальному басейні, сауні і масажем – все це ви можете знайти в нашому готелі.

Показання

I. Бронхолегеневої системи:

Гострий бронхіт

Силікоз

Бронхіальна астма з будь-якими клініко-патогенетичнимиВаріантами перебігу

Рецидивуючий бронхіт

II. ЛОР-органів:

Гострий і хронічний тубоотит

Хронічні фарингіти

Вазомоторні і алергічні рінусопатіі

III. Шкіряний покрив:

Атопічний дерматит в стадії стабілізації

Псоріаз в стадії стабілізації

Екзема

Жирна себорея

Гнійничкові ураження шкіри, вугрі

IV. З МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ:

Часті ГРВІ, грипу

Часто гострих бронхітів, пневмоній

Хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів

Поліноз

Кашлю, пов’язаного з курінням, вплив виробничих полютантів

Протипоказання

Виражена заготрення захворювань бронхолегеневої системи

Грип, ГРВІ з високою лихоманкою, інтоксикацією

Кровохаркання

Перенесений туберкульоз легенів із залишковими багатофункціональ ними змінами

Емфізема, дифузний пневмосклеоз з ознаками ХЛН III ступеня

Гіпертонічна хаороба II-Б і III стадії

Хронічна коронарна недостатність

Гострі та хронічні захворювання нирок

Перенесений абсцес легенів із залишковими явищами

Наявність або підозра на новоутворення

При Другий половини вагітності

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. 

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, або тисни навігатор нижче ⇓

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! відгук можна залишити тут

×