Котедж Даллас

200 грн

Закарпатська область,

Тячівський район,

смт. Солотвино

067-60-06-526 – Аня

067-91-55-855 – Іван

Опис

ОПИС

Гостинно запрошуємо всіх гостей в базу відпочинку «DALLAS»! Пропонуємо Вам відпочинок у триповерховому дерев’яному котеджі. Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами.

Насамперед Солотвино асоціюється з оздоровчим відпочинком для всієї сім’ї, оскільки великі солоні озера та лікувальні грязі діють на організм людини дуже корисно і допомагають лікувати цілий ряд недугів та загартуватися на весь рік …

ПРОЖИВАННЯ

Пропонуємо Вам відпочинок у триповерховому дерев’яних котеджах, в яких є 32 номери “люкс”.

Тут Ви зможете не лише комфортно відпочити і чудово провести час, а й насолодитись чудовим гірським повітрям та краєвидами.

Насамперед Солотвино асоціюється з оздоровчим відпочинком для всієї сім’ї.

Великі солоні озера та лікувальні грязі діють на організм людини дуже корисно і допомагають лікувати цілий ряд недугів та загартуватися на весь рік.

32 номерів “люкс” (2+1), в яких для Вашого комфорту є: — Санвузол, Телевізор, Холодильник

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Смачна домашня кухня.

— Бар на палубі

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Мангали

— Три басейни

— Альтанки

— Стоянка

— Басейн з підігрівом

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

 

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Термальні басейни

— Лікування в соляних шахтах

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Потягом Ужгородського напрямку до станції Свалява, далі на таксі.або домовитись про зустрiч з господарями садиби

Автомобілем: Трасою Київ-Львів-Чоп (M-06), повернути за вказівником смт. Поляна, доїхати до села Голубине. У селі повернути за вказівником на Сваляву, можна попередньо домовитись про зустріч з господарями.

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×
×

Cart