Котедж «Даніела»

Від 150 грн

Закарпатская область
Тячевский район
с. Солотвино
вул Миру 47
тел. 096 555 08 96

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Котедж Даніела — це мальновниче місце в Солотвино для сімейного відпочинку всією сім’єю. Котедж Даніела розташований по вулиці Миру 47, Зручний підїзд в Солотвино — асфальтовара дорога. Ласкаво просимо!

ОПИС

Котедж Даніела це двоповерховий будинок на 10 номерів : Чотири з яких тримісні та шіть номерів двомісних також у котеджі є кухня загального користування, чотири туалети та три душа.на території є бесідки мангал .та зелена зона для відпочинку. та Гойдалка

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Є кухня для приготування їжі обладнана всім необхідним

— Приготування на мангалі

— Можна харчуватись в Солотвино у кафе

 СЕРВІС

— Паркінг

— Інтернет вай фай по всій території

— Зміна постелі за потребою

 Оздоровлення в Солотвино

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

Від 150 грн з особи в залежності від піку сезону.бажано попередньо уточняти ціну по телефону 096-555-08-96

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Неподалік від котеджу є басени з прісною та солоною водою

— Також в Солотвино є Аквапарк

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, 

 

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

×