«Лумініца»

Від 200 грн з особи

Закарпатська область
смт. Солотвино
вул. Ю. Гагаріна, 98

Тел.: +38 (068) 000-06-16
+38 (098) 577-90-33

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку Лумініца розсташована у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.Зручний підїзд асвальтована дорога

ОПИС

База Лумініца розрахована на 100 місць в самому Солотвино. На території — 7 двоповерхових котеджів на 30 номерів, кафе-бар з літнім майданчиком, альтанки, мангали, дитячий майданчик, відкритий басейн з мінеральною солоною водою.  

Опалення: відсутнє. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

НАШІ НОМЕРИ

Дво-, три-, чотиримісний економ — двоспальні або односпальні ліжка, вішалка для одягу, холодильник спільний на 2 номери; роздільні санвузли на території (душові, окремо — туалети).

Півлюкс — односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор, холодильник, стіл на балконі; роздільні санвузли на поверсі (душові, окремо туалети).

Люкс — двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник). Можливі додаткові місця.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— У кафе на 50 місць — за меню. Українська кухня, закарпатські страви.

— Можна самостійно готувати їжу на кухні (газова плита, мийка, посуд). 

— Поруч є продуктовий магазин.

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі, зберігання багажу.

— Супутникове телебачення. Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом.

— Прибирання номерів — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 4 дні.

ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

— Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій. 

— Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії. 

— Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер). 
Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

ЦІНИ ЗА ДОБУ

від 200 грн з особи

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Відкритий плавальний басейн (20х10 м). 

— Дитячий басейн. Дитячий майданчик.

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: До Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. 

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, на початку селища повернути за вказівником і їхати по дорозі вгору приблизно 300 м.

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×