«MIHAELA»

Від 250 грн з особи

Закарпатська область
смт Солотвино

+38 (096) 776-33-50
+38 (096) 783-56-45

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку «MIHAELA» розташована в курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні. Доступці ціни та чудовий відпочинок.

ОПИС

Нова база відпочинку «MIHAELA»знаходиться на закритій території. Триповерховий будинок на 12 номерів (42 місця), кухня для загального користування з терасою, альтанка, мангал.

Опалення: відсутнє. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Наші Номери:

Тримісний (6 номерів) — двоспальне та односпальне ліжка, вішалка для одягу, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Чотиримісний (6 номерів) — двоспальне та двоярусне ліжка, вішалка для одягу, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, мийка, посуд).

— До найближчого кафе 500 м,

— До магазину — 700 м.

 СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі.

— Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом. Зберігання багажу.

— Користування пральною машиною, праскою, феном.

— Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (1 на особу) — 1 раз на 5 днів.

платний сервіс

— Транспортні послуги.

— Дрова для мангалу.

 Оздоровлення в Солотвино

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

Від 250 грн з особи в залежності від піку сезону. Бажано попередньо уточняти ціну по телефону.

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

Закарпатська область, смт Солотвино

+38 (096) 776-33-50
+38 (096) 783-56-45

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом — Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. 

Автомобілем — Через місто Рахів або місто Мукачево до селища Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера. Можна домовитись про зустріч з адміністрацією бази відпочинку. Або тисни навігатор тут

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

×