Приватний будинок “Солотвино”

Від 200 грн з особи

Закарпатська область,

смт. Солотвино

096-735-57-07

068-081-78-75

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Приватний будинок Солотвино розташований у селиці  Солотвино , на відстані 350 м до соляних басейнів. Це новий товстостінний двоперховий цегляний будинок – прохолодно влітку .вдалий вибір для відпочинку сім’єю

ОПИС

На закритій території розташований двоповерховий будинок на 6 номерів, кухня для загального користування, альтанки, мангал, батут для дітей, парковка для авто

До Ваших послуг:дво, чотири та пятимісні кімнати з усіма зручностями – в кожній кімнаті холодильник, санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Можна самостійно готувати їжу на кухні для загального користування (газова плита, мікрохвильова піч, електрочайник, посуд, мийка).

— До найближчого магазину — 100 м.

— До найближчого ресторану 300 м.

 СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі.  

— Рушники в кожному номері

— Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом. 

— Безкоштовна доставка з Ресторану „Family “

Лікування та оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).
Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

Ціни уточняємо по телефону  так як в залежності від піку сезону можуть змінюватися

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— До басейнов 350 метров

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. 

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, 

 

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×