«Romantik»

Від 1,000 грн за номер

смт. Солотвино,

вул Крянге 42

063 022 00 20

096 533 8674

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

ROMANTIK (Романтик) Солотвино нова чудова база для бажаючих відпочити влітку, Зручне розташування, низькі ціни та діючі знижки на тривале проживання.

ОПИС

ROMANTIK (Романтик) Солотвино це нова база відпочинку, яка розташована в курортній зоні селища Солотвино. На закритій території розташований двоповерховий будинок, ресторан з терасою, альтанки, мангали, відкритий басейни з підігрівом з солоною і прісною водою, літні душі. На вихідні жива музика

Наші номери

Двомісні номери люкс — двоспальне ліжко ( якісні ортопедичні матраси), телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Тримісні номери люкс — двоспальне ліжко ( якісні ортопедичні матраси), односпальне ліжко (є номери з дитячим ліжком), телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— У власному ресторані за меню.

— Мангальний дворик.

 СЕРВІС

— Користування басейнами

— Паркінг, виклик таксі.

— Кабельне телебачення.

— Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом.

— Зберігання багажу.

 Оздоровлення в Солотвино

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

Від 1000 грн за номер в залежності від піку сезону. Бажано попередньо уточняти ціну по телефону 

КОНТАКТИ

Закарпатська область, смт. Солотвино, вул Крянге 42

тел : 063 022 00 20

тел : 096 533 8674

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом — Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем — Через місто Рахів або місто Мукачево до селища Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера. Можна домовитись про зустріч з адміністрацією бази відпочинку. Або тисни навігатор тут

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

×