«База Сонячна»

(1 відгук)

Від 1,000 грн номер

Закарпатська область
смт. Солотвино

+38 096 168 46 69
+38 097 268 79 62

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку Сонячна розташована у Солотвино , недалеко від соляних озер. Зручний під’їзд – асфальтована дорога. Чудові ціни на житло

ОПИС

База відпочинку Сонячна з басейнами і терасою розташовані біля озер Солотвино, що дозволяє відвідувачам насолоджуватись панорамою Карпат під час відпочинку, романтичної вечері чи відпочинку з колегами.

А наш привітний персонал допоможе створити всі відповідні умови і настрій, щоб Ваш відпочинок приніс Вам задоволення і тільки найкращі враження

Номери у нас є трьох видів: двомісний номер,тримісний номер, чотиримісний номер 

більш детальніше можете ознайомитись на нашому сайті sonyachna.in.ua

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— В ресторані по меню

 СЕРВІС

— Користування басейнами

— Паркінг, виклик таксі, зберігання багажу.

— Супутникове телебачення. Інтернет Wi-Fi.

— Прибирання номерів — за потребою, зміна постелі — 1 раз на 4 дні.

 Оздоровлення в Солотвино

— Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

— Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

— Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).
Можна придбати соляні лампи (ефект барокамер, соляних шахт).

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

за домовленістю

КОНТАКТИ

Закарпатська область
смт. Солотвино

+38 096 168 46 69
+38 097 268 79 62

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: До Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино або тисни навігатор тут 

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

1 відгук для «База Сонячна»

  1. Ігор

    В загальному все дуже гарно,но є велике НО!!!Нас поселили на першому поверсі,це просто жесть!!!!спокою немає ні вдень ні вночі,першу ніч ще якось пережили, на другу ніч це просто АД!!!Готель дерев’яний, і коли люди рухаються сходами на другий поверх, і коридором (а сходова зразу за стіною нашого номера) то чути кожну прибиту дошку ,брус ,яка репить і скрепить,і кожний забитий цвях, шум -просто не передати словами!!!!! І ще над нами поселились сусіди які таке враження ніби то спеціально намотувати круги!!!Було уже пізно і адміністратора готелю ми не знайшли на своєму місці, так що довелось за свої кошти ,ще терпіти одну ніч!!!! Зранку встали-голова квадратна бо не виспались!!!! Нарешті вирушаєм додому! Планували відпочинок на 2ві ночі тому і не рипались по готелях. Прошу адміністрацією взяти скаргу до уваги і виправитись!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

×