Велика Тиса

Від 300 грн з особи

Закарпатська область,

смт. Солотвино

+38 (067) 426 99 90

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку Велика Тиса розташована в Солотвино у курортній зоні поруч з озером, неподалік від Алергологічної лікарні.

ОПИС

Велика Тиса — тут ви по-справжньому зможете відпочити від міської суєти, адже тут ви знайдете все необхідне для відмінного відпочинку всією сім`єю.

На базі Велика Тиса є можливість покупатись в соленому басейні. Це відмінний спосіб зміцнити імунітет для всіх, особливо для алергіків і астматиків.

До Ваших послуг 40 номерів категорії “люкс”, а також 5 котеджів із двома 2-х місними та одним 4-х місним номером кожен. База відкрилася в 2019 році. Номери із вигодами та без, власні басейни, 20 м. до солоних озер.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Власний затишний сучасний ресторан з смачною кухнею.

— Є кухня для самостійного приготування їжі.

 СЕРВІС

— Басейни

— Інтернет по всій території

— Парковка

— Мангали та альтанки

— Зміна постелі та рушників за домовленістю

 Оздоровлення в Солотвино

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

Від 300 грн з особи в залежності від піку сезону. Бажано попередньо уточняти ціну по телефону 067 426 99 90

КОНТАКТИ

Закарпатська область, смт. Солотвино

+38 (067) 426 99 90

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом — Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем — Через місто Рахів або місто Мукачево до селища Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера. Можна домовитись про зустріч з адміністрацією бази відпочинку. Або тисни навігатор  тут 

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

×