VILLA MARINA

Від 300 грн

РЕКЛАМА НЕ ОПЛАЧЕНА

Зверніться до адміністрації сайту 067 663 99 95 для вибору іншого місця для відпочинку

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

База відпочинку «VILLA MARINA» знаходиться у курортній зоні селища Солотвино, на березі озера, неподалік від Алергологічної лікарні.

ОПИС

На закритій території розташований триповерховий будинок на 24 номери (до 70 місць) , кафе (70 місць), кухня загального користування, альтанки, мангали, гойдалка, батут.

Поряд є відкриті басейни — з солоною та прісною водою, а також дитячий.

Опалення: відсутнє.Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.
Безперебійне електричне живлення.

НАШI НОМЕРИ

Двомісний (3 номери) — двоспальне ліжко, вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Тримісний (18 номерів) — двоспальне та односпальне ліжка, вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Чотиримісний (3 номери) — двоспальне та 2 односпальні ліжка, вішалка для одягу, стіл зі стільцями, телевізор, холодильник; санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).

Кожен номер має окремий вхід з балкону.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— У кафе — за меню. Українська кухня, закарпатські страви.

— Можна самостійно готувати їжу на кухні (газова плита, мікрохвильова піч, холодильник, електрочайник, мийка, посуд. Поряд є магазин.

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Паркінг.

— Супутникове телебачення.Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом.

— Зберігання багажу.

— Користування феном.

— Прибирання номерів, зміна постелі та рушників (2 на особу) — за потребою.

СЕРВІС ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ

— Користування басейном (у комплексі поряд) — 50 грн з особи за 1 день.

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

300-400 грн.
Передоплата обов’язкова — за 1 добу проживання.
Увага! База відпочинку працює в теплу пору року.

ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом — Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино.
Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино. У селищі повернути у напрямку озер.

Автомобілем — Через місто Рахів або місто Мукачево до селища Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера. Можна домовитись про зустріч з адміністрацією бази відпочинку.

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×