«Вілла Вікторія»

Від 250 грн з особи

Закарпатська обл.,

смт. Солотвино

+38 097 028 66 61

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Котедж Вілла Вікторія розташована у смт. Солотвино, лише 200 м від озера, в курортній зоні, неподалік від Алергологічної лікарні, 1 км від центру селища.

ОПИС

Вілла Вікторія Солотвино – це Двоповерховий котедж на 27 осіб

На першому поверсі — чотири тримісні номери – в кожному двоспальне та односпальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол ( душ, туалет).

На другому поверсі — десять три та чотиримісних номерів – в кожному двоспальне та односпальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол ( душ, туалет).

На території гойдалка, літній душ, кухня для самостійного приготування їжі, мангал.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Можна самостійно готувати їжу на кухні.

— До найближчого кафе — 20 м,

— До магазину — 300 м.

 СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі.

— Інтернет Wi-Fi.

— Супутникове телебачення.

 Оздоровлення в Солотвино

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер)

ЦІНИ ЗА ДОБУ

Від 200 грн з особи в залежності від піку сезону. Бажано попередньо уточняти ціну по телефону 

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

Закарпатська обл.,

смт. Солотвино

+38 097 028 66 61

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом — Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем — Через місто Рахів або місто Мукачево до селища Солотвино. або тисни навігатор тут 

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

×