Вілла Вікторія

Від 300 грн

Закарпатська обл.,

смт. Солотвино

+38 097 028 66 61

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Котедж «VILLA VIKTORIA» розташована у смт. Солотвино, 200 м від озера, в курортній зоні, неподалік від Алергологічної лікарні, 1 км від центру селища.

ОПИС

Двоповерховий котедж на 27 осіб

На першому поверсі чотири тримісні номери – в кожному двоспальне та односпальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол ( душ, туалет).

На другому поверсі десять три та чотиримісних номерів – в кожному двоспальне та односпальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол ( душ, туалет).

На території гойдалка, літній душ, кухня для самостійного приготування їжі, мангал.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Можна самостійно готувати їжу на кухні.

— До найближчого кафе — 20 м, магазину — 300 м.

 СЕРВІС

— Паркінг, виклик таксі.

— Супутникове телебачення.

— Інтернет Wi-Fi.

— Користування мангалом.

Лікування та оздоровлення

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слаболужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих та чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

ЦІНИ З ОСОБИ ЗА ДОБУ

Від 300 грн з особи

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Басейни 

— Аквапарк в Солотвино

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем: Через місто Рахів або місто Мукачеве до селища Солотвино, тисни навігатор

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×