Котедж Затишшя

Від 250 грн

Закарпатська область,

Тячівський район,

смт. Солотвино

(067) 17 23 159 — Василь
(098) 26 67 251 — Марія

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Котедж Затишшя розташований у смт. Солотвино , Тячівського району , Закарпатської області, поруч знаходяться лікувальні басейни та соляні кімнати . Зручний підїзд асвальтована дорога

ОПИС

У котеджі «Затишшя» номери різних категорій, Ви можете оселитися і проживати в 2-х, 3-х і 4-місних номерах з прекрасним інтер’єром.

До послуг всіх гостей 23 номери зі зручностями. Кожен номер оснащений комфортними меблями (ліжка, шафа для одягу, крісла), телевізором із супутниковим телебаченням та Wi-Fi.

Господарі зроблять щедру знижку, якщо Ви будете проживати досить великий період часу.

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації та інші фактори, змушують людей шукати все нові методи лікування з новітніми хворобами та недугами. Одним з таких методів є солетарапія: різновидами якої є спелеотерапія та галотерапія.

Це повноцінна імітація природної соляної печери, де відтворений морський мікроклімат.

Пам’ятаєте, як швидко лікує рани морська вода? Як швидко на морі проходить нежить та запалення горла, як впливає морське повітря на стан людей з хронічними захворюваннями органів дихання?

Соляна кімната «Затишшя» аналогічна природньому морському середовищу пропонує сеанси для профілактики та лікування різних захворювань органів дихання, шкіри та арлергічних реакцій.

Соляна кімната, оздоблена природною морською сіллю озера Сасек-Сиваш – це повноцінна імітація природної соляної печери, де відтворений морський мікроклімат. Цілюще повітря соляної кімнати оздоровляє, омолоджує і рекомендується для профілактики та лікування таких захворювань:

* ЛОР захворювання;

* бронхіальна астма; * захворювання легенів і бронхів; * недостатність кровообігу; * виразкова хвороба шлунку; * гастрит; * псоріаз; * запалення шкіри; * алергія; * підвищена чутливість різного типу неврози; * депресія, стрес, втома; * очищення легенів від цигаркової копоті.

Процедури рекомендовані і дітям з 2-річного віку.

В наших соляних кімнатах ми наслідуємо приклади природи і перетворюємо кожну соляну кімнату в оазис свіжого повітря.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Самостійне приготування їжі на літній кухні, яка обладнана всіма необхідними кухонними приладами.

— Неподалік знаходиться найближче кафе (100 м) і магазин.

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Мангал-барбекю; гойдалки;

— 4 альтанки; супутникове телебачення;

— 3 басейни — солений, прісний, дитячий

— Соляна кімната для проживаючих одна година в день безкоштовно

СЕРВІС ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ

— Транспортні послуги.

— Організація екскурсій

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

ЦІНИ ЗА ДОМОВЛЕНІСТЮ

СПОРТ ТА РОЗВАГИ

— Соляні кімнати

— Басейни та Риболовля

ЯК ДОЇХАТИ

Громадським транспортом: Поїздом зі Львова, Києва, Воловця, Мукачевого, Берегово, Хуста до Солотвино. Інший варіант: до Мукачевого будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі — автобусом до Солотвино.

Автомобілем: Через м. Рахів або м. Мукачеве до смт. Солотвино, у центрі селища повернути за вказівником на солоні озера

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×