Жемчужина

Від 800 грн за номер

Закарпатська область,

смт. Солотвино

+38 097 183 79 51
+38 (096) 735 56 06

Опис

РОЗТАШУВАННЯ

Комплекс ЖЕМЧУЖИНА має зручне розташування — в селі Солотвино, Тячівського району, відразу у центральних озер. У житловому комплексі бази відпочинку входить три 2-х поверхових дерев’яних будинки.

ОПИС

Відпочинок в базі Жемчужина на солоних озерах у Солотвині не залишить Вас байдужими, адже Ви зможете і підлікуватися і набратися нових сил, майже не докладаючи ніяких зусиль.

База відпочинку «Перлина» пропонує вибрати проживання згідно з Вашим бюджету. У нашому комплексі панує чудова атмосфера і позитивний настрій. Ви зможете відпочити і зарядитися новою енергією від місцевої природи.

Саме тут Ви забудете про всі проблеми, поринете в себе і відчуєте гармонію з природою.

ХАРЧУВАННЯ ТА КУХНЯ

— Харчування проходить в кафе-барі згідно з меню.

— Є кухня для самостіного приготування їжі

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРВІС

— Басейн з солоною та прісною водою

— Парковка

— Користування мангалом

— Wi-Fi

ЦІНИ ЗА НОМЕР ЗА ДОБУ

Вартість проживання —за домовленістю

ЛІКУВАННЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

Розчин солотвинських солоних озер належить до високомінералізованих (30-32 г/л), слабколужних, хлоридно-натрієвих лікувальних вод. В солоному розчині і палаговій грязі присутні рідкісні елементи: силіцій, цезій, бром, фтор, рубідій.

Солоний розчин і палагові грязі дають позитивний ефект при лікуванні серцево-судинної системи, остаткових явищ флебітів та тромбофлебітів, органів рухомого апарату, нервової системи, урологічних захворювань, псоріазу, шкірних, жіночих, чоловічих проблем, радикуліту, ревматизму, артриту, бронхиту, астми, алергії.

Спелеотерапія — один з методів немедикаментозної реабілітації і лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить використання мікроклімату підземних об’єктів (соляних шахт і карстових печер).

ЯК ДОЇХАТИ

ПРИМІТКИ ВІД НАС

Шановний госте! Будь-ласка повідомте власникам садиби, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою!

×