ЦІКАВИНКИ

ЧИ ЗНАЛИ ВИ ЩО:

1. Найдовша липова алея в карпатському регіоні існує в столиці Закарпаття - Ужгороді. 300 лип били висаджені ще в далекому 1928 році. Але тільки недавно вони почали цвісти. Видовище просто таки фантастичне. Сьогодні липова алея є улюбленим місцем як місцевих жителів, так і туристів, які обов'язково воввремя екскурсій в червні-липні відвідують це місце. Також варто зауважити що алея є рекордсменом не тільки в карпатському регіоні, вона вважається найдовшою в Європі.

2. Таким считаеться місто Рахів Закарпатської області. Його середня висота над рівнем моря 820 метрів. Але у Рахова є ще один карпатський рекорд: найвищий перепад висот між вулицями - 600 м. Сама нижня вулиця розташована на висоті 400 метрів над рівнем моря, а найвища - 1000 метрів над рівнем моря.

3. Чи могли ви собі уявити ситуацію, коли на курорті в бюветі мінеральних вод з крана тече замість мінералки вино? А в Карпатах таке можливо, ведт цей край багатий на всякі Корисна інформація. Напитися: Щоб "лікувального" вина, варто відвідати закарпатське село "Довге" Іршавського району, закарпатської області. Там в бюветі санаторії "Боржава" поряд з іншими мінеральними джерелами є кран з написом "Вино". Щовівторка з нього тече даний закарпатське вино. У цьому санаторії практикують таку методику лікування як "винотерапия". Ось таким чином вино потрапляє в бювет мінеральних вод.Додав: vitaxa
Переглядів: 443 | Рейтинг: 0.0/0
31.05.2016, 12:09

Комментарии Всего комментариев: 0

avatar
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Свiт Карпат рекомендує (ТОП 16)

БЕРЕГОВО
ЯБЛУНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
ВОРОХТА
КОТЕДЖ В ПІДГІР'Ї
БІЛЯ ТИСОВЦЯ
СОЛОТВИНО
СХІДНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
БЕРЕГОВО
СЛАВСЬКЕ
СИНЯК
БУКОВЕЛЬ
СЛАВСЬКЕ
СИНЕВИР
СИНЕВИР