ФЕСТИВАЛЬ ВИНА

Спробувати закарпатський бограч-гуляш в Берегівському районі і випити вина у Виноградові зможуть всі бажаючі в ці вихідні.

У неділю, 8 травня в селі Косонь відбудеться Міжнародний фестиваль бограча. Чемпіонат з приготування гуляшу збере близько двох десятків кращих кулінарів краю і зарубіжжя. Учасники фестивалю в стилізованих національних костюмах будуть готувати страву на відкритому вогні і боротися за звання кращих кулінарів та грошові винагороди. Після оголошення результатів конкурсанти будуть пригощати національною стравою гостей фестивалю. На відвідувачів чекають і виступи народних танцювальних і вокальних колективів, майстер-класи умільців - ткацтво, різьблення по дереву, гончарство, а також ярмарок традиційних виробів, конкурси, розіграші та концерт.


 
Після двох років перерви у Виноградові в одинадцятий раз відбудеться традиційний винний фестиваль «Угочанська лоза», який пропагує досягнення виноградарів району. У програмі свята, яке відбудеться 8 травня в парку Перені, - виставка, продаж і дегустація вин.

Крім того, на гостей чекає конкурс на краще винне господарство регіону, райони представлять тут «сільські двори». Протягом фестивального дня в парку буде функціонувати містечко майстрів декоративно-прикладного мистецтва, представлять роботи з вишивки, різьби по дереву, гончарства і т. П. У програмі фестивалю також концерт та театральні виступи, дегустація кращих національних страв.Додав: vitaxa
Переглядів: 516 | Рейтинг: 0.0/0
07.05.2016, 21:00

Комментарии Всего комментариев: 0

avatar
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Свiт Карпат рекомендує (ТОП 16)

БЕРЕГОВО
ЯБЛУНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
ВОРОХТА
КОТЕДЖ В ПІДГІР'Ї
БІЛЯ ТИСОВЦЯ
СОЛОТВИНО
СХІДНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
БЕРЕГОВО
СЛАВСЬКЕ
СИНЯК
БУКОВЕЛЬ
СЛАВСЬКЕ
СИНЕВИР
СИНЕВИР