ГАЛА-КОНЦЕРТ В УЖГОРОДІ

З 22 по 24 квітня 2016 в Ужгороді за підтримки Управління культури Закарпатської облдержадміністрації відбудеться II Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс «Голосу Яскравою Країни», учасниками якого стануть 20 хорових колективів з усієї України.

За традицією, громадська організація «Яскрава Країна» (jaskrava.kraina@gmail.com) знову збирає творчі колективи з різних куточків України в старовинному закарпатському місті Ужгороді, однак на цей раз навесні - під час, коли місто перетворюється в райський сад, потопаючи в рожевому цвітінні екзотичних сакур.

Фестиваль «Голосу Яскравою Країни» присвячений вокально-хорового мистецтва, яке є невід'ємною складовою української національної культури, має багатовікову історію і вагомі досягнення. Основною метою заходу є підтримка, розвиток і популяризація в широких колах вокально-хорового мистецтва, збереження і розвиток традицій хорового співу, ознайомлення учасників зі східних і центральних регіонів з багатою історичною і культурною спадщиною Закарпаття.

Між собою змагатимуться різні категорії учасників без вікових обмежень, адже на конкурсі представлені як дитячі і молодіжні, так і дорослі (старше 26 років) вокальні ансамблі та хорові колективи. Приємно, що в цьому році фестиваль отримав велику підтримку і зацікавленість серед вокальних і хорових колективів України - участь візьмуть близько 400 учасників з семи регіонів, що становить 20 окремих вокально-хорових колективів - лауреатів багатьох всеукраїнських та міжнародних премій і конкурсів з вокально-хорового мистецтва .

Фестивальні заходи будуть проходити в найвідоміших місцях Ужгорода: Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора, Закарпатської обласної філармонії, Закарпатському музеї народної архітектури та побуту, Ужгородському замку, Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому Кафедральному Соборі.

Оцінювати учасників буде поважне журі, а саме - відомі діячі культури і мистецтва, що представляють різні регіони України. Головою журі стане Ніна Заболотна (м. Одеса) Ужгород в журі представлять художній керівник і диригент камерного хору «Cantus» Еміл Сокач та заслужений працівник культури Юрій Глеба.

Програма фестивалю досить насичена і включає в себе заходи з нагоди відкриття фестивалю, конкурсні перегляди і фінальний Гала-концерт з нагородженням усіх учасників.


 
22 квітня (п'ятниця) - день відкриття фестивалю

 17:30 - Урочиста Церемонія відкриття фестивалю в Ужгородському замку. Візитки-виступи учасників фестивалю.

19:00 - Концерт в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі. Вхід вільний

23 квітня (субота) - конкурсний день

12: 00-16: 00 - Конкурс в Ужгородському державному музичному училищі ім. Д. Задора. Вхід вільний

24 квітня (неділя) - день закриття фестивалю та Гала-концерту

14 00-16: 00 - Заключний Гала-концерт та нагородження учасників в Закарпатській обласній філармонії. Вхід вільний.Додав: vitaxa
Переглядів: 454 | Рейтинг: 0.0/0
12.04.2016, 22:43

Комментарии Всего комментариев: 0

avatar
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Свiт Карпат рекомендує (ТОП 16)

БЕРЕГОВО
ЯБЛУНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
ВОРОХТА
КОТЕДЖ В ПІДГІР'Ї
БІЛЯ ТИСОВЦЯ
СОЛОТВИНО
СХІДНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
БЕРЕГОВО
СЛАВСЬКЕ
СИНЯК
БУКОВЕЛЬ
СЛАВСЬКЕ
СИНЕВИР
СИНЕВИР