НАРЦИСИ РОЗЦВІТАЮТЬ

Зараз Долина нарцисів, розташована в урочищі Кіреші, в очікуванні туристичного сезону, зауважує transkarpatia.net. Фахівці вирахували, що долина почне покриватися рясним нарцисову кольором 1 травня, тобто, на Великдень. Хоча багато що залежить від погоди.

Зараз на Закарпатті - досить тепло, вдень - більш 20 градусів вище нуля. Якщо температура протримається на приблизно такому ж рівні, то нарциси вузьколисті саме на початку травня порадують туристів. Хоча зазвичай квіти цвітуть з 9 по 15 травня.

Цікаво, що тутешні нарциси унікальні, адже прижилися на висоті всього 180 метрів над рівнем моря. Хоча зазвичай вони ростуть на високогір'ї, на висоті від 1000 до 2000 метрів. Тому наша закарпатська Долина нарцисів - єдина в світі на такій низькій висоті.

Туристам нагадують, що нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги, тому рвати квіти категорично заборонено!


 
Оглянувши і сфотографувавши унікальні нарциси вузьколисті, туристи зможуть дізнатися більше про ці квіти від працівників музею нарциса.

Вхід в Долину нарцисів платний. Для дорослих - 20, студентів - 15, дітей - 10 гривень.

Ті ж мандрівники, які вже вирушили на Закарпатті, можуть ще застати масове цвітіння сакур. Найбільше їх в Мукачевому та Ужгороді. Також в закарпатських містах вже радують кольором магнолії, каштани і бузок.

Повертаючись до Долини нарцисів, слід згадати не тільки приємні моменти, пов'язані з її відвідуванням, а й те, що дорога, яка веде до урочища Кіреші давно потребує ремонту.
 Минулого місяця Геннадій Москаль дав доручення відремонтувати дорогу і незабаром приїхав проконтролювати, як ведуться роботи.

Як заявив глава області, ямковий ремонт дороги до царства квітів вже почався, а з понеділка будуть класти асфальтове покриття ділянки в самій долині (його протяжність - 2 км). Перед в'їздом в долину обладнана заасфальтована площадка, де встановлюють дерев'яні павільйони для продажу сувенірів, а в період цвітіння оцінити красу квітів можна буде не тільки пішки, але і на кінному возі яка буде розвозити туристів. Всі роботи будуть завершені до кінця місяця, тобто до початку цвітіння.Додав: vitaxa
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0
17.04.2016, 23:08

Комментарии Всего комментариев: 0

avatar
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Свiт Карпат рекомендує (ТОП 16)

БЕРЕГОВО
ЯБЛУНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
ВОРОХТА
КОТЕДЖ В ПІДГІР'Ї
БІЛЯ ТИСОВЦЯ
СОЛОТВИНО
СХІДНИЦЯ
СЛАВСЬКЕ
БЕРЕГОВО
СЛАВСЬКЕ
СИНЯК
БУКОВЕЛЬ
СЛАВСЬКЕ
СИНЕВИР
СИНЕВИР