You are currently viewing Таксі Пилипець-Воловець

Таксі Пилипець – Воловець . Заощаджуй час та гроші з нашим Таксі в Пилипці. Вибери нашу компанію для подорожі. Доставимо Вас куди треба! Замовляй таксі. Замовлення за тел. 099 353 16 48

Замовлене заздалегідь таксі Пилипець – Воловець буде доставлено вам у призначеному місці та привезе до порога готелю чи іншого потрібного місця.

Транспортні послуги мікороавтобусом на 8 місць. Трансфери від залізничного або автовокзалу смт. Воловець до витягів на Пилипець, Ізки, Подобовець . Поїздки у гори, організація екскурсій.

Таксі Пилипець Контакти

📞 +38 099 353 16 48

📞 +38 095 879 17 40

Вартість – за домовленістю.

Долучайся INSTAGRAM та  TIKTOK

Екскурсії по Закарпаттю

Чим цікаві наші екскурсії по Закарпаттю

Наші екскурсії по Закарпаттю на мікроавтобусі та автообілі BMW відкриють вам складну, але надзвичайно цікаву історію Закарпаття. Ви здивуєтеся, скільки тут живе легенд, і на власні очі побачите, як історичні події, політичні перипетії та мирне існування багатьох народів і їх традицій впливає на архітектурний стиль міст і культуру всієї Срібної Землі.

Екскурсії по Закарпаттю – дійсно дуже різноманітні і різнопланові

Ми знаємо, як складно вибирати між екстримом і цікавим! З радістю підкажемо, як краще розпланувати відпочинок так, щоб не упустити чогось важливого, і вкластися в  фінансові рамки відпустки.

Також надаємо наступні послуги Прокат квадроциклів та проживання в садибі “Під великим верхом”

Шановний гість! Будь ласка, повідомте, що знайшли інформацію на порталі “СВІТ КАРПАТ”. Наш сайт бажає Вам приємного відпочинку та гарного настрою! Відгук можна залишити тут

Go to the list of news
×